Agro Sieć Sp. z o.o.
Kariera

Co oferujemy naszym Pracownikom

W Agro-Sieć Sp. z o.o. wierzymy, że jednym z fundamentów decydujących o rozwoju firmy jest zmotywowany i usatysfakcjonowany zespół pracowników. Naszym przyszłym pracownikom proponujemy pracę w  rodzinnej firmie z polskim kapitałem, atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system premiowy, niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity.

Naszym celem jest tworzenie środowiska, w którym pracownicy mogą zmieniać swoją pasję do branży Agro w źródło utrzymania, gdzie mogą realizować cały swój potencjał i spełniać się zawodowo.

Zróżnicowana struktura firmy i różnorodność obszarów, w których prowadzimy naszą działalność nie pozwolą na nudę czy monotonność. Naszym pracownikom zapewniamy warunki, które umożliwiają im nie tylko osiąganie celów zawodowych, ale też motywują ich do podejmowania kolejnych wyzwań i rozwijania swojego potencjału.

Rozwój, efektywność i satysfakcja naszych pracowników są dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o komfort i przyjazne środowisko pracy na każdym poziomie:

– oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia wdrożeniowe,

– dzięki szkoleniom produktowym oraz programom rozwojowym staramy się stale pomagać naszym pracownikom w zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu ich kompetenacji,

– studentom oferujemy staże oraz praktyki pozwalające im zapoznać się z charakterystyką pracy nad konkretnymi projektami oraz zdobyć cenne doświadczenie,

– dla absolwentów przygotowujemy  programy stażowe, dzięki którym mogą połączyć zdobytą wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem, a przy tym poznać specyfikę pracy w branży Agro

– posiadamy programy wdrożeniowe i integracyjne, których zadaniem jest zapewnienie możliwie jak najlepszego startu w nowym miejscu pracy.

Każdy z naszych pracowników w okresie swojego zatrudnienia ma szansę uzyskania lub poszerzenia swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, które następnie może wykorzystać na co dzień w pracy. Różnorodność  i pasja w działaniu są naszą  siłą, dzięki której jesteśmy bardziej innowacyjni i z większą elastycznością reagujemy na potrzeby naszych klientów. 

 

 

Aplikuj – zostań częścią naszego zespołu!