Agro Sieć Sp. z o.o.

Krótka historia

Agro-Sieć Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, zbudowana z pasji i miłości  do rolnictwa przez Janinę i Piotra Madej.

Firma rozwija swój potencjał od 1992 r. Główną siedzibę ma w Chełmnie w województwie kujawsko-pomorskim, ale działa na terenie całej północnej części naszego kraju. Początki firmy są związane z działalnością Ośrodków Doradztwa Rolniczego (ODR). Przemiany gospodarczo-ustrojowe stały się szansą dla Agro-Sieci, w ramach których nastąpiło zapotrzebowanie na produkcję środków ochrony roślin. Zarządzający przedsiębiorstwem wypełnili „lukę” po zlikwidowanych Wojewódzkich Związkach Gminnych Spółdzielni. Wśród wielu istotnych momentów na przełomie ponad 20 lat, warto wymienić: otwieranie punktów handlowych w latach 1998-2013, zmiany prawno-organizacyjne w przedsiębiorstwie i powołanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2000 r. oraz wyodrębnienie spółki Agro-Sieć Maszyny od Agro-Sieć sp. z o.o. Ciągłe poszerzanie oferty oraz podnoszenie poprzeczki w oferowanych usługach nie byłoby możliwe bez wykwalifikowanej kadry, której ważnym „trzonem” są doradcy pracujący w terenie, jak i stacjonarnie w siedzibie firmy. Pracownicy przechodzą szereg szkoleń prowadzonych zarówno przez własnych specjalistów, jak i przez przedstawicieli producentów i dostawców.

Przedsiębiorstwo z Chełmna od ponad 29 lat z sukcesem prowadzi kompleksową obsługę producentów rolnych w zakresie:

• profesjonalnej dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów, nasion, pasz oraz sprzedaży paliwa,

• skupu płodów rolnych,

• doradztwa agrotechnicznego

Obecnie firma obsługuje ponad 7 tysięcy gospodarstw rolnych. Rolnicy mają w nas stabilnego partnera, z którym mogą planować trwały rozwój gospodarstwa – podkreśla Wiceprezes firmy Pani Katarzyna Madej. Przedsiębiorstwo współpracuje z klientami za pośrednictwem przedstawicieli handlowych oraz poprzez sieć własnych punktów handlowych zlokalizowanych w czterech województwach: warmińsko-mazurskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim.

AGro-Sieć polska firma rodzinna Polska firma rodzinna

 

W Siemoniu firma uruchomiła innowacyjną Farmę Demo oraz własną linię nasienną, która służy do produkcji najwyższej jakości materiału siewnego. Kluczem do sukcesu i rozwoju rolniczego potentata jest długoletnie doświadczenie, pasja w działaniu oraz otwartość na zmieniające się potrzeby rolników. Firmę wyróżnia nowoczesne zaplecze logistyczne, innowacyjne podejście do zarządzania oraz wykwalifikowana kadra pracowników, którzy swoją wiedzą dzielą się z klientami.

Agro-Sieć Sp. z o.o. współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami chemicznymi i nawozowymi.
Tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni jest szeroka oferta produktów najwyższej jakości, którą posiadamy w swoim portfolio oraz profesjonalne doradztwo naszych Przedstawicieli handlowych – akcentuje Pani Katarzyna Madej. Klienci firmy mogą liczyć na wsparcie i zaangażowanie naszych Specjalistów oraz szybką dostawę towarów – dodaje.

Rozkwit możliwości firmy jest możliwy dzięki realizowanym inwestycjom. Na szczególną uwagę zasługuje trwająca w dalszym ciągu modernizacja punktów handlowych Agro-Sieci i ich ujednolicenie, a także powiększenie powierzchni magazynowej w centrali firmy o regały wysokiego składowania. Nowoczesny magazyn Agro-Sieci przypomina labirynt, w którym tysiące towarów piętrzą się wzdłuż wielu alejek. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników wszystko tu jednak działa jak w szwajcarskim zegarku.
Wizja firmy wdrożona jest w codzienną pracę całego zespołu pracowników i kadry zarządzającej.

Firma od początku swojej działalności jest mecenasem ważnych wydarzeń kulturalno-sportowych i charytatywnych w województwie kujawsko-pomorskim. Od kilkunastu lat Agro-Sieć uczestniczy w programie RZETELNA FIRMA, co jednoznacznie potwierdza wiarygodność Agro-Sieci oraz gwarantuje przejrzystość działalności gospodarczej i etyczne prowadzenie biznesu.

 

Z nami osiągniesz więcej!