Agro Sieć Sp. z o.o.

Noworoczna konferencja dla Klientów

O wpływie zmian klimatu na rolnictwo oraz towarzyszących mu wyzwaniach i zagrożeniach dyskutowali Uczestnicy konferencji ,,Sytuacja rolnictwa w Polsce w dobie światowych przemian klimatycznych i ekonomicznych” zorganizowanej 11.01.2020 roku przez Agro-Sieć Sp. z o.o.

Konferencję otworzyła Pani Katarzyna Madej – Wiceprezes Zarządu Agro-Sieć Sp. z o.o., która przywitała Gości i zaprezentowała ofertę oraz perspektywy rozwoju firmy.

Wśród zaproszonych Prelegentów nie zabrakło Wiceprezesa Polskich Składów Rolnych Pana Tomasza Trzmielewskiego oraz dr hab. Jerzego Kozyry z Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach.
Prezentację na temat wybranych elementów ochrony zbóż i rzepaku ozimego w technologii Agro-Sieć poprowadził Dyrektor ds. Rozwoju Pan Mariusz Wypij.

Po ciekawych prelekcjach goście mieli czas na indywidualne konsultacje z ekspertami. Na Klientów czekało mnóstwo atrakcji. Konkurs sprzedażowy z ciekawymi nagrodami oraz bal w karnawałowych rytmach z pewnością pozostaną w pamięci wszystkich Uczestników.

Spotkanie nie odbyłoby się bez wsparcia naszych Dostawców.

Dziękujemy naszym Klientom i zaproszonym Gościom za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!

Z nami osiągniesz więcej!