Agro Sieć Sp. z o.o.

XXV obchody Kujawsko – Pomorskich Dni Pola w Grubnie

12-13 czerwca 2021 roku celebrowaliśmy XXV obchody Kujawsko-Pomorskich Dni Pola w Grubnie. Mimo trwającej pandemii i kapryśnej pogody imponująca kolekcja poletek pokazowych przyciągnęła dużą ilość rolników, plantatorów, hodowców i wystawców z pobliskich województw i miejscowości.

Tegoroczne Dni Pola są imprezą towarzyszącą Krajowym Dniom Pola, które odbędą się 19 i 20 czerwca 2021 w Minikowie. Zwiedzającym udostępniono  277 poletek demonstracyjnych, na których były prezentowe nowości odmianowe: zbóż, kukurydzy, bobowatych, ziemniaków i roślin poplonowych. Poletka z zainteresowaniem oglądał Jan Krzysztof Ardanowski, szef Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich przy Prezydencie RP, który mówił o nowych wyzwaniach dla gospodarzy związanych z Europejskim Zielonym Ładem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz Agro-Sieć Maszyny są współorganizatorem Kujawsko-pomorskich Dni Pola od wielu lat, dlatego nie mogło  zabraknąć nas wśród wystawców także w tym roku.

,,Na zaproszonych gości czekały poletka pokazowe Agro-Sieci, na których prezentowaliśmy znane i cenione przez rolników odmiany Nasion Kujawskich,  oraz rzepaki ozime dostępne w tym roku w naszej ofercie. Swój debiut miały nowe odmiany kwalifikowanego materiału siewnego, takie jak: pszenica ozima Reduta i jęczmień ozimy Bianca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjalnie z myślą o naszych Klientach, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje i rabaty na produkty i rozwiązania dostępne  w ofercie Agro-Sieci. Każdy klient, który się zarejestrował, otrzymał firmowe gadżety oraz zaproszenie do Strefy Klienta, w której czekał pyszny poczęstunek i konsultacje z Doradcami Agrotechnicznymi. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych pasjonatów rolnictwa – na maluchów czekały ciekawe animacje z nagrodami i słodkimi niespodziankami” – mówi  Anna Kołodziejska, Manager Działu Marketingu w Agro-Sieć Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dużą popularnością cieszyła się wystawa ciągników John Deer dostępnych w ofercie Agro-Sieci Maszyny oraz rozpylaczy do opryskiwaczy TeeJet Technology. Współczesny rolnik to nowoczesny tradycjonalista, który bardzo chętnie korzysta z  innowacyjnych rozwiązań i technologii zwiększających efektywność wykonywanych działań i prac polowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i zaproszonym Gościom  za udział w Dniach Pola i konsultacje z naszymi Doradcami!

Z nami osiągniesz więcej!