Agro Sieć Sp. z o.o.

XXIV Kujawsko-Pomorskie Dni Pola w Grubnie w wersji online!

Kujawsko-pomorskie Dni Pola w Grubnie to impreza, która na stałe wpisał się do kalendarza eventów rolniczych. Tegoroczne wydarzenie w związku z pandemią koronawirusa przybrało jednak wyjątkową formę.
 
Wystawcy zaprezentowali swoje poletka odmianowe i nowoczesne technologie w Grubnie, natomiast główna część targów została przeniesiona do Internetu.
 
,,Jesteśmy tutaj, wystawiamy się, natomiast większość materiałów zaprezentujemy w tym roku w postaci multimedialnej, będzie ona dostępna na naszej stronie internetowej i w tzw. social mediach – poinformował media Pan Paweł Bruderek, Wiceprezes Agro-Sieć Sp. z o.o. podcza konferencji medialnej.
 
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego informował przed wydarzeniem, że nie będzie stoisk wystawowych i handlowych, a poletka uprawowe będzie można odwiedzać wirtualnie. Zdecydowane osoby przy wejściu na teren wystawienniczy musiały dezynfekować ręce oraz wypełnić formularz z danymi.
 
,,Dni Pola tu w Grubnie, które mają ogromną tradycję, to jest święto tych, którzy zajmują się produkcją roślinną. Jestem tu co roku od 1997 roku. Od dwóch lat przyjeżdżam tu jako minister rolnictwa. Tu jest nowoczesne podejście do rolnictwa. Nie jest to intensywne rolnictwo przemysłowe, nie liczące się z warunkami przyrodniczymi. Tu się wraca do rolnictwa naszych dziadków” – powiedział Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa.
W spotkaniu uczestniczył też wicewojewoda kujawsko-pomorski Pan Józef Ramlau, Starosta Chełmiński  Pan Zdzisław Gamański, Wójt Gminy Chełmno Pan Krzysztof Wypij oraz wójtowie z powiatu chełmińskiego.
 
 
Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz Agro-Sieć Maszyny są współorganizatorem Kujawsko-pomorskich Dni Pola od wielu lat i w związku z tym, nie mogło zabraknąć naszego punktu konsultacyjnego  także w tym roku. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, podjęliśmy jednak decyzję, że tegoroczne relacje z poletek demonstracyjnych Agro-Sieci zaprezentujemy w wersji online. Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do naszych wirtualnych relacji, w których przedstawimy nowoczesne odmiany zbóż  ozimych i rzepaku oraz podzielimy się efektami stosowanych technologii upraw, nawożenia i ochrony roślin dostosowanych do zmieniających się warunków klimatycznych.
 
 
 
Z nami osiągniesz więcej!