Agro Sieć Sp. z o.o.

Wiosenne webinary Agro-Sieci cieszyły się dużą popluarnością Klientów!

Jedną z większych zmian, jakie przyniosła pandemia, był duży wzrost zainteresowania webinarami i szkoleniami online w branży agro. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że koronawirus w znaczący sposób przyczynił się do przyśpieszenia transformacji cyfrowej  także wśród polskich rolników.

W Agro-Sieć Sp. z o.o. głęboko wierzymy, ze współpraca na linii klient – nasza firma daje najlepsze efekty, gdy obie strony mają ze sobą kontakt, są na czasie z najnowszymi rozwiązaniami i uczą się od siebie. W tym roku – wyjątkowo, nasze wiosenne szkolenia dla klientów przybrały wirtualną formę. Mając na uwadze wiele nowych wyzwań związanych głównie z wycofywaniem skutecznych substancji aktywnych pestycydów i wdrażaniem koncepcji ,,Zielonego Ładu” w Polsce,  18 lutego 2021 roku wystartowaliśmy z cyklem webinarów dedykowanych specjalnie dla naszych klientów.

Przeprowadziliśmy 4 spotkania, w które oprócz naszych Ekspertów zaangażowali się także Dostawcy.  W cyklu webinarów ,,Rusz na wiosnę z Agro-Siecią!” zaprezentowaliśmy kompleksowe technologie ochrony, nawożenia i dokarmiania upraw opracowane przez Ekspertów naszej firmy na sezon 2021. Przedstawiliśmy praktyczne i cenne informacje dotyczące techniki wykonywania zabiegów polowych oraz przybliżyliśmy najlepsze propozycje produktów i rozwiązań dedykowanych dla producentów rolnych na nadchodzący sezon.

 

 

Jest nam bardzo miło, ponieważ spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym feedbackiem ze strony uczestników naszych spotkań online. Najpopularniejszy webinar (pomimo prywatnego trybu) odnotował aż 470 wyświetleń! 

W czasie prowadzonych  webinariów – można było zadawać prowadzącym pytania w czasie rzeczywistym  – nasi Eksperci byli i są do Państwa dyspozycji.

Specjalnie z myślą o najbardziej zaangażowanych uczestnikach webinarów przygotowaliśmy konkurs w naszych firmowych social mediach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom za udział w webinarach wiosennych Agro-Sieci  i za udział w naszym konkursie. Cieszymy się, że formuła prowadzonych spotkań spełniła Państwa oczekiwania a wiedza zdobyta w czasie wirtualnych  spotkań zostanie wykorzystana w Państwa codziennej pracy.

Webinary są cały czas dostępne na naszym profilu na Youtubie (dla zarejestrowanych klientów) – możecie Państwo do nich wracać w dowolnym momencie. Zapraszamy także serdecznie do kontaktu z naszymi Doradcami Agrotechnicznymi, którzy czekają na Państwa zapytania.

Dziękujemy za profesjonalną współpracę naszym Dostawcom –  Biostyma Sp. z o.o., FOSFAN Spółka Akcyjna, ROTAM – doceniamy Państwa zaangażowanie!

Poniżej zamieszczamy opinie naszych Klientów na temat wiosennych webinarów Agro-Sieci i współpracy z naszą firmą:

,,Przyszła wiosna, a z nią w polu praca.
Ale gdy ją zacznę z Agro- Siecią- wtedy wszystko się opłaca.
Webinary w marcu wysłuchałam z ciekawością,
Teraz ruszam w pole z każdą zaczerpniętą nowością!
Sezon warto z Agro- Sieci produktami rozpocząć,
Wtedy można po pracach spokojnie odpocząć.
Ich produkty ze wszystkim sobie poradzą,
A moje pola duży plon wydadzą.
I na koniec jedną radę mam dla każdego farmera,
Śledź nowości Agro- Sieci- rolniczego bohatera!
Bo zapewniam Was wszystkich to czytających,
I w bezinteresowność niewierzących!
Agro- Sieć Rolników szacunkiem dużym darzy,
I w czasach pandemii wirtualnie dzieli się doświadczeniem i wiedzy bagażem!”
 
Pani Monika Zająkała
 
,,Polecam rozpocząć sezon wiosenny ze wsparciem Agro-Sieci, bo jak pokazują poprzednie lata – chwastów szukać próżno. Współpraca z doradcami Agro-Sieć Sp. z o.o stoi na najwyższym poziomie, kiedy trzeba przyjechać, zobaczyć plantację, ruszyć w teren – zawsze znajdą czas. Szkolenia stacjonarne, a teraz też webinary pozwalają zapoznać się z nowymi strategiami stosowania środków ochrony roślin i nawożenia”
Pan Jarosław Wiśniewski 
 
,,Agro-Sieć to wiedza, doświadczenie i profesjonalnie przeszkoleni handlowcy i doradcy agrotechniczni, którzy dopasują ofertę produktów i technologie do potrzeb każdego gospodarstwa, zapewniając swoim Klientom kompleksowe i uczciwe rozwiązania, które będą chroniły rośliny przez cały okres wegetacyjny i wydadzą plon inny niż wszystkie. Od teraz nie martwię się o swoje uprawy, ponieważ Agro-Sieć czuwa nad wszystkim, a ja śpię spokojnie.”
Pan Artur Muzolf
 
,,Agro-Sieć jest to firma z długoletnim doświadczeniem, od lat jest związania z rolnictwem i zna problemy tej gałęzi przemysłu od podszewki. W przeciągu swojego istnienia Agro-Sieć zajmowała się najpoważniejszymi problemami u największych rolników a rolnicy którzy otrzymali od niej pomoc mogli pochwalić się wysokimi plonami. Czyż to nie idealna rekomendacja? Dodatkowo Agro-Sieć posiada w swoim arsenale bardzo dużo środków ochrony roślin, części zamiennych do maszyn oraz wiele, wiele innych. Warto dodać że Agro-Sieć organizuje bezpłatne.. tak, bezpłatne webinaria na których możemy zdobyć baardzo szeroki zakres wiedzy np. na temat: Upraw buraka, upraw zbóż bądź rzepaku. Na webinaria zbierani są najlepsi eksperci z całej firmy tylko po to żeby móc pomóc chronić twoje uprawy. Dzięki webinariom rolnik jest w stanie zapewnić swoim uprawom kompleksową ochronę a w razie problemów zawsze może zgłosić się do oddziału Agro-Sieci gdzie wyszkoleni pracownicy pomogą z dobraniem środków ochrony roślin lub wyborem materiału siewnego.”
Pan Damian Gruszczyński 
 

,,Sezon wiosenny warto rozpocząć z produktami Agro sieć ponieważ mają one szerokie działanie i są bardzo skuteczne w użytkowaniu.” 

Pan Marcin Lewandowski

Z nami osiągniesz więcej!