Agro Sieć Sp. z o.o.

Szkolenie produktowe z firmą INTERMAG

31 stycznia w Działowie zorganizowaliśmy szkolenie handlowe dla naszego Zespołu Sprzedażowego. Podczas spotkania swoją ofertę i nowości produktowe na 2020 rok zaprezentował znany Producent nawozów dolistnych i biostymulatorów z Olkusza – firma INTERMAG.

 

Podczas ostatniego szkolenia dla Państwa firmy poproszono nas o przedstawienie roli i funkcji składników pokarmowych dla roślin w uprawach rolniczych,a także zaprezentowanie naszych nowości produktowych na 2020 rok.
Dużą część prezentacji stanowiło omówienie produktów pod Państwa marką, czyli AGROCHELATÓW i zasygnalizowanie planów ich rozwoju na przyszłość. Podczas szkolenia zwróciliśmy szczególną uwagę, że produkcja AGROCHELATÓW dla Agro-Sieci odbywa się z surowców najwyższej jakości, na nowoczesnych liniach produkcyjnych, z dbałością o jakość produktu finalnego, aby spełnić największe wymagania Klientów. – mówi Dyrektor Handlowy INTERMAG Pan Piotr Lubaszka.

NTERMAG od początku swojej działalności specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa.Obecnie firma zaliczana jest do największych producentów nawozów i biostymulatorów oraz aktywnie działa w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Serdecznie dziękujemy naszym Pracownikom i Przedstawicielowi Firmy Intermag za obecność w szkoleniu i zaangażowanie!

Wiedza plonuje!

Z nami osiągniesz więcej!