Agro Sieć Sp. z o.o.

Św. Mikołaj z Agro-Siecią ratuje magię Świąt!

Brak śniegu i wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa pokrzyżowały plany Świętego Mikołaja, dlatego Zarząd i Pracownicy

Agro-Sieć Sp. z o.o. postanowili mu pomóc i uratować magię Świąt!

7 grudnia 2020 roku Agro-Sieciowy Mikołaj w towarzystwie radosnych Elfów, odwiedził dzieci  i młodzież z domów dziecka w Chełmnie i w Unisławiu.

Dzieciaki z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu wyjątkowego gościa. Maluchy założyły świąteczne stroje i upiekły pyszne pierniczki. W każdym domku na Mikołaja czekały słodkości i kubek gorącego mleka. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania i tańców w rytm świątecznych przebojów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikołajkowa akcja zakończyła się wielkim sukcesem – na twarzach dzieciaków i ich opiekunów pojawiły się uśmiechy a w sercach zagościła radość! Wszystko za sprawą Świętego Mikołaja, który przyniósł mnóstwo prezentów, w których ukryły się nie tylko słodkie niespodzianki, ale przede wszystkim małe marzenia, które już zostały spełnione… W paczkach znalazły się m.in. słuchawki z mikrofonem, piżamy, kosmetyki, kubki termiczne,  doładowania telefonów komórkowych oraz gry i zabawki. Nie zabrakło także gadżetów od Agro-Sieć Sp. z o.o. i Nufarm Polska Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy pomóc dzieciom i sprawić, że chociaż na chwilę oderwały się od szarej rzeczywistości. Jak mawiał ” Albert Schweitzer: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się szczęściem z dzieciakami z domów dziecka, które działają w naszym bliskim otoczeniu – powiedział Paweł Bruderek wiceprezes Agro-Sieć Sp. z o.o.

Szczególne podziękowania należą się także naszym Dostawcom, którzy włączyli się we wsparcie tej szlachetnej inicjatywy – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB Sp. z o.o. Sp. k., Nufarm Polska Sp. z o.o. – jeszcze raz dziękujemy! Razem wywołujemy uśmiech na twarzach najbardziej potrzebujących!

 

Z nami osiągniesz więcej!