Agro Sieć Sp. z o.o.

Rower KROSS w rękach Zwycięzcy!

W ciągu ostatnich dni  Doradcy Agro-Sieci przekazali naszym Klientom nagrody w konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą FOSFAN S.A.

“SUPROFOS 3-10-25  kupujesz – NAGRODY ZYSKUJESZ!”

 

Ranking Zwycięzców wygląda następująco:

 1 miejsce: Nagroda główna- Rower KROSS HEXAGON Pan Kazimierz Behrendt

,,Nawóz z FOSFANU w Agro-Sieci kupuje i nigdy tego nie żałuję! Zdrowe rośliny, tęgie plony – jestem z FOSFANU MEGA ZADOWOLONY!”

 2 miejsce: Kamera do cofania z optyką SONY 12/24V (w zestawie monitor 7″)Pan Andrzej Szablewski 

,,Do zakupu produktów firmy FOSFAN skłoniła mnie przede wszystkim atrakcyjna cena. Stosuję je już od kilku lat. Na własnym przykładzie przekonałem się, że stosowanie produktów firmy FOSFAN przynosi wymierne korzyści w postaci wysokich plonów oraz oszczędności finansowych. jest również łatwy do zastosowania. Do wysiewu nie jest konieczny specjalistyczny sprzęt, można go wysiać rozsiewaczem każdego typu. Uważam zakup produktów FOSFAN jako dobrą inwestycję w gospodarstwie.”

 3 miejsce: Zegarek sportowy Garmin Forerunner 35 Pan Zbigniew Pilarski 

,,Zdecydowałem się na zakup produktów firmy FOSFAN w Agro-Sieci, dlatego że mają wysoką zawartość składników. Uważam, że są dobrze wykorzystywane przez rośliny. Cena tego produktu jest przystępna dla każdego klienta. Produkty tej firmy polecam znajomym rolnikom”.

Ab wygrać główną nagrodę należało dokonać zakupu produktów promocyjnych firmy Fosfan Spółka Akcyjna oraz udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe “Co sprawia, że decyduje się Pan/Pani na zakup produktów firmy FOSFAN w Agro-Sieci?”. Spośród wielu zgłoszeń konkursowych, to panowie: Kazimierz, Andrzej i Zbigniew okazali się najbardziej kreatywni w swoich odpowiedziach.

 

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i zachęcamy do angażowania się w kolejne  promocje i konkursy sprzedażowe!

Firmie Fosfan – jeszcze raz dziękujmy za współpracę!

Z nami osiągniesz więcej!