Agro Sieć Sp. z o.o.

RAZEM DLA ROLNICTWA! PSR świętują dziesięciolecie działalności

Współpraca i dynamizm w działaniu – te słowa najlepiej charakteryzują i podsumowują działalność Polskich Składów Rolnych, które w 2021 celebrują jubileusz dziesięciolecia.

To, że działamy wspólnie już dziesięć lat, to zasługa nas wszystkich – 6 czerwca 2011 roku PSR utworzyły  trzy spółki: Agro-Sieć Sp. z o.o., Agrochest Sp. z o.o. i Adler Agro Sp. z o.o. Wkrótce potem dołączyła także  firma Agro AS Sp. z o.o.

Determinacja, mobilizacja i zespół – dzięki nim przetrwaliśmy. Udało się nam to jako jedynym w naszej branży w Polsce. Pokazuje to naszą wartość i otwartość na nowoczesne rozwiązania – mówi Pan Tomasz Trzmielewski – wiceprezes Polskich Składów Rolnych.

Główne cele PSR skupiają się na budowaniu silnej pozycji na polskim rynku w branży agro poprzez prowadzenie wspólnej polityki zakupowej, dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie maszyn, techniki rolniczej, dostarczanie kompleksowych technologii ochrony, nawożenia i dokarmiania roślin oraz wdrażanie zintegrowanej strategii marketingowej.

Oferta PSR obejmuje kompleksowe wsparcie rolników na każdym etapie produkcji rolnej – od siewu do zbiory plonów.

Każdy rolnik znajdzie w nas stabilnego partnera, z którym będzie mógł zaplanować zrównoważony rozwój swojego gospodarstwa. Połączone działania Polskich Składów Rolnych  pozwalają świadczyć usługi i sprzedaż na terenie całej Polski poprzez siec oddziałów z własnymi magazynami. Dla jakości i komfortu naszych Partnerów prowadzimy również sprzedaż bezpośrednią przez wyspecjalizowanych Doradców handlowychpodkreśla wiceprezes Trzmielewski.

To co wyróżnia Polskie Składy Rolne to synergia w działaniu, elastyczność oraz otwartość na zmieniające się potrzeby rolników i nowe wyzwania w branży rolniczej.

 Obecnie trwają  intensywne badania , testowanie nowych produktów i rozwiązań opartych na ochronie biologicznej. Szeroko pojęta bioróżnorodność, nowoczesność, digitalizacja – to właśnie w tych obszarach szukamy rozwiązań. Uważam, że rolnicy – podobnie jak my,  również  powinni odpowiednio wcześnie reagować na nadchodzące zmiany związane chociażby ze strategią ,,Zielonego Ładu”.

Dziś mam taką wizję, aby Grupa PSR była znakiem towarowym z literką „Q”. Cele w oparciu o zrównoważone rolnictwo, wydajne gospodarowanie glebą, zasobami naturalnymi, bioróżnorodnością, ochroną klimatu – chcemy również w tym uczestniczyć mając za wsparcie m.in. produkty biologiczne, produkty ograniczające straty azotu, własne rozwiązania z zakresu IT – aplikacje, oraz własne standardowe rozwiązania chemiczne.

Mam nadzieję, że dzięki wsparciu wszystkich członków PSR już wkrótce odkryjemy nowe!

 

  Tego życzymy sobie i pozostałym członkom PSR!

Autor: Anna Kołodziejska, Manager Działu Marketingu w Agro-Sieć Sp. z o.o. 

Z nami osiągniesz więcej!