Agro Sieć Sp. z o.o.

Od 30 lat łączymy pokolenia pasją do rolnictwa! – Jubileusz 30-lecia Agro-Sieci.

17.02 w Grand Hotelu Tiffi  w Iławie obyła się celebracja 30-lecia firmy Agro-Sieć Sp. z o.o.  Na evencie obecni byli Klienci, Partnerzy, Dostawy i Pracownicy Spółki, którzy wspólnie świętowali wyjątkowy Jubileusz. Nie zabrakło przemów, podziękowań,  gratulacji, ale też wielu wzruszeń. Agro-Sieć to stabilne, nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, które elastycznie reaguje na zmieniające się trendy w branży agro.

Podczas oficjalnej części wydarzenia, które otworzyła Pani Wiceprezes – Katarzyna Madej, w filmie wizerunkowym zaprezentowana została 30-letnia historia Agro- Sieci. W kilku kadrach pokazano jak wyglądała droga przedsiębiorstwa od początków powstania firmy, czyli lat 90-tych aż do dziś.


Przez ten cały czas niezmiennym fundamentem firmy są wartości:   Odpowiedzialność, Współpraca, Zaufanie, Pasja i Profesjonalizm – te wszystkie przymioty odnaleźć można w motcie firmy stworzonym przez Założyciela Agro-Sieci – Prezesa Piotra Franciszka Madeja :

Rolnictwo to nasza pasja, wierzymy, że każdy z nas wnosi swój wkład w rozwój tej strategicznej branży. Chcemy rozwijać ją efektywnie aczkolwiek odpowiedzialnie, by zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo nie tylko nam, ale również przyszłym pokoleniom.

Jubileusz 30-lecia Agro-Sieci

Podczas uroczystej Gali zaprezentowane zostały obszary działań, które podejmuje firma, ale także plany na przyszłość i  kierunki rozwoju kreujące trendy w branży rolniczej.

Agro-Sieć skończyła już 32 lata, ale to, co najlepsze wciąż jeszcze przed nami. Rozwijaliśmy się razem z polskim rolnictwem i teraz jesteśmy liderami zmian budujących Erę Rolnictwa 4.0, opartego na innowacyjnych rozwiązaniach i nowych technologiach. Tylko jednego nie chcemy zmieniać – fundamentów naszej firmy.  A są nimi rodzina i polski kapitał. Bo kto lepiej zrozumie polskiego rolnika, jak nie inny polski rolnik
– podkreślał podczas wieczoru-  Wiceprezes Paweł Bruderek – Żyżun.

Kulminacyjnym momentem oficjalnej części było wręczenie przez Zarząd statuetek z podziękowaniem za współpracę  – Dostawcom i Partnerom  Agro-Sieci.

Ponad 30 lat istnienia firmy na rynku to niezwykły czas pełen sukcesów, wspólnych osiągnięć, zmian  i innowacji. Jesteśmy dumni, że od początku istnienia firmy możemy dostarczać klientom produkty i technologie najwyższej jakości – mówił Prezes Piotr Madej.

Część nieoficjalna wieczoru to wspaniałe doznania artystyczne. Goście doświadczyli występu Pani Kamilli Malik – wirtuoza skrzypiec, której niesamowity performance muzyczny porwał ciała i dusze uczestników eventu. Kolejną atrakcją był pokaz utalentowanych tancerzy  z Samba Music Art, którzy do czerwoności rozpalili iławski parkiet.
Podczas Balu Jubileuszowego można było usłyszeć również standardy muzyki rozrywkowej w wykonaniu Eljasz Orchestra – kultowej formacji jazzowej, która porwała do tańca zebranych.

Na zaproszonych Gości czekało także mnóstwo atrakcji i jubileuszowych konkursów.

Dziękujemy naszym Klientom, Dostawcom, Pracownikom i Kontrahentom za zaufanie, którym nas Państwo darzycie. To dzięki Wam możemy rozwijać się i spełniać swoją misję oraz wyznaczać nowe trendy w branży rolniczej.

 

 

 

 

Z nami osiągniesz więcej!