Agro Sieć Sp. z o.o.

Nasiona Kujawskie z laurem Dobra Marka!

Świetna praca wykonywana konsekwentnie przez Zakład Produkcji Nasion w Siemoniu i Zespół Agro-Sieć Sp. z o.o. zaowocowała wyróżnieniem Nasion Kujawskich prestiżowym laurem Dobra Marka 2022!

Otrzymana nagroda jest dowodem najwyższej jakości kwalifikowanego materiału siewnego dostępnego w portfolio Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz dużego zaufania, jakim rolnicy darzą nasze odmiany.

Potwierdza także fakt, że nasz Zespół z niesłabnącym entuzjazmem i zaangażowaniem buduje wartość marki Nasiona Kujawskie na polskim rynku nasion.

 

 

Jesteśmy bardzo dumni z  tego wyjątkowego wyróżnienia i dziękujemy rolnikom za  wybór marki Nasiona Kujawskie.

Wyniki badania potwierdzają wysoką pozycję Nasion Kujawskich na  rynku w branży rolniczej. Przyznany tytuł jest ogromnym uznaniem dla naszej oferty produktowej i wartości, którymi kieruje się Agro-Sieć Sp. z o.o. w codziennych działaniach.

Dobra Marka  to ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Certyfikat przyznawany  jest najbardziej dynamicznym i najlepiej rozpoznawalnym markom na rynku polskim. Przedmiotem analiz objęte są m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt, stopień zaufania klientów, ceny, kanały dystrybucji oraz siła marketingowa i rozpoznawalność w danej branży.

.

Jesteśmy dumni, że Klienci doceniają nasze produkty i darzą Nasiona Kujawskie dużym zaufaniem.

Dziękujemy Państwu za współpracę  i lojalność – cieszymy się niezmiernie, że już ponad 30 lat łączymy pokolenia pasją do rolnictwa!

Z nami osiągniesz więcej!