Agro Sieć Sp. z o.o.

Mistrzowskie Pola Agro-Sieci 2022 – nowa formuła Dni Pola w Grubnie!

Topowe odmiany rzepaku oraz zbóż ozimych, prezentacja pionierskich technologii nawożenia, ochrony i dokarmiania upraw, mistrzowska prezentacja technologii konwencjonalnych biologicznych i hybrydowych w ochronie roślin oraz ciekawe spotkanie z wiodącymi dostawcami w branży Agro – te i inne atrakcje czekały na klientów i zaproszonych gości podczas Mistrzowskich Pól Agro-Sieci 2022, eventu polowego, który odbyły się 10 czerwca 2022 roku w Grubnie na poletkach Agro-Sieć Sp. z o.o.

agro-siec-mistrzowskie-poladostawca-agro-siec-pola-grubno
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa formuła spotkania z rolnikami Mistrzowskie Pola Agro-Sieci to nowa formuła Dni Pola organizowanych od lat w Grubnie.

Naszym celem było zorganizowanie nowoczesnego spotkania dedykowanego specjalnie dla klientów i kluczowych dostawców. Zamiast jarmarku i stoisk z materiałami szkółkarskimi postawiliśmy na prezentację poletek demonstracyjnych, merytoryczne spotkania z Ekspertami Agro-Sieci oraz prezentacje strategicznych Partnerów wydarzenia i to był strzał w dziesiątkę!podkreśla Anna Kołodziejska – Manager działu Marketingu w Agro-Sieć Sp. z o.o.

Zaproszonym gościom zaproponowaliśmy dużą dawkę praktycznej wiedzy połączoną ze zwiedzaniem poletek odmianowych, ciekawymi pokazami i konkursami, co zostało bardzo wysoko ocenione przez uczestników eventu. Podczas wydarzenia nie zabrakło ekspozycji maszyn John Deere od Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. oraz licznych konkursów i atrakcji przygotowanych dla klientów przez Agro-Sieć i Partnerów Strategicznych wydarzenia (Basf Polska Sp. z o.o., Bayer Sp. z o.o., Nourivit Technologies GmbH, SDP, Sumi Agro Poland Sp. z o.o., Swimer, Syngenta Polska Sp. z o.o., TeeJet Technologies Sp. z o.o. oraz Timac Agro Sp. z o.o.) – dodaje.

Tegoroczna impreza była skondensowaną dawką wiedzy i praktycznych obserwacji, ale także miejscem do swobodnej dyskusji o rolnictwie i wymiany doświadczeń. Dzięki odświeżonej formule Dni Pola – 10 czerwca na poletkach odmianowych w Grubnie znowu pojawiły się tłumy usatysfakcjonowanych rolników z każdego zakątka Polski.

Najwyższa jakość poletek demonstracyjnych w wykonaniu Agro-Sieci

Poletka demonstracyjne w Grubnie były przygotowane i pielęgnowane przez Dział Rozwoju Agrotechniki Agro-Sieć Sp. z o.o. pod okiem Pana Mariusza Wypija oraz Pana dr Mateusza Sokólskiego. Dzięki zaangażowaniu Ekspertów Agro-Sieci zwiedzający mogli zobaczyć topowe odmiany rzepaków (LG Artemis F1, DK Exlevel F1, Manhattan, Ocelot), mistrzowskie odmiany zbóż ozimych z portfolio Nasion Kujawskich (SU Askaban, KWS Emil, Reduta, Wilejka, Bianca, SU Askadus) oraz inne uprawy, które można znaleźć w portfolio Agro-Sieć Sp. z o.o.

Na uwagę zasługuje fakt, iż każda z odmian była prowadzona w 3 technologiach ochrony: konwencjonalnej, biologicznej oraz hybrydowej (połączenie technologii biologicznej oraz konwencjonalnej). Dla zobrazowania skuteczności prezentowanej ochrony roślin został wydzielony również pas kontrolny.

Wszystkie prace, od orki do ostatnich zabiegów w rzepaku i zbożu wykonywaliśmy we własnym zakresie, dlatego mogą być Państwo pewni jakości oraz transparentności prezentowych technologii i skuteczności zastosowanych rozwiązań – powiedział Dyrektor Działu Rozwoju Agrotechniki – Pan Mariusz Wypij.

Biorewolucja – Siły biologii w służbie Twoich upraw!

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się sekcje ochrony upraw przygotowane w technologii biologicznej oraz hybrydowej. To w nich zostały zastosowane innowacyjne produkty mikrobiologiczne – Fundamental oraz BioKurator, które nie tylko są naturalnym biostymulatorem, ale także zmniejszają ilość patogenicznych zarodników w glebie. Mikroorganizmy wchodzące w skład preparatu Fundamental ograniczają liczebność m.in. mikrosklerocjów Verticillium, sprawców werticiliozy, która jest jedną z najuciążliwszych chorób występujących w uprawie rzepaku ozimego (mikrosklerocja tego patogena mogą przetrwać w glebie nawet kilkanaście lat).

Kiedy wprowadzaliśmy do naszej oferty produkty mikrobiologiczne, wiedzieliśmy doskonale, że BIOREWOLUCJA w rolnictwie jest nieunikniona. Cieszymy się, że wspólnie z firmą Agro-As Sp. z o.o. jesteśmy prekursorami rozwoju segmentu produktów mikrobiologicznych w Polsce.

agro-siec-pola-grubno

maszyna-john-deere-agro-siec

Fundamental i BioKurator to innowacyjne produkty, które służą do zaszczepiania gleby i działają przeciwko patogenom we wczesnychi zaawansowanych fazach rozwojowych roślin. To jedne z pierwszych produktów w branży Agro, które są całkowicie bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego. Jesteśmy dumni, że Fundamental i BioKurator spotykają się z dużym uznaniem i zaufaniem wśród polskich rolników – mówi Wiceprezes Agro-Sieć Sp. z o.o. Pan Paweł Bruderek-Żyżun.

Wszystkim klientom i dostawcom, którzy wzięli udział w Mistrzowskich Polach Agro-Sieci 2022 serdecznie dziękujemy za udział w evencie i za Państwa pozytywne komentarze oraz słowa uznania dotyczące wydarzenia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania poletek demonstracyjnych w Grubnie, które są w pełni oznakowane i dostępne do zwiedzania aż do żniw.


Zapraszamy do kontaktu z działem Rozwoju Agrotechniki i Doradcami Agro-Sieć Sp. z o.o.

Z nami osiągniesz więcej!