Agro Sieć Sp. z o.o.

Mistrzowskie Pola Agro-Sieć 2024

Agro-Sieć Sp. z o.o. zaprasza na Mistrzowskie Pola Agro-Sieci 2024 do Kozłowa, Grubna i Jarzębiny

W tym roku Agro-Sieć Sp. z o.o. kontynuuje swoją tradycję innowacyjnych warsztatów polowych, zapraszając na kolejną edycję Mistrzowskie Pola Agro-Sieci 2024.

Nowością w tym roku są dwie dodatkowe destynacje, w których odbędą się eventy:

4 czerwca w miejscowości Kozłowo na poletkach Gospodarstwa Rolnego Andrzeja Kniczka (województwo warmińsko-mazurskie)
6 i 7 czerwca w miejscowości Grubno na polach pokazowych Agro-Sieć Sp. z o.o. (województwo kujawsko-pomorskie)
13 czerwca w miejscowości Jarzębina na poletkach Gospodarstwa Rolnego Rafała Jeremy (województwo pomorskie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co nowego na Mistrzowskich Polach 2024?

Zaprezentowane zostaną TOPOWE odmiany rzepaku i zbóż ozimych, Goście będą mogli także zobaczyć najnowsze technologie w dziedzinie nawożenia, ochrony roślin, dokarmiania i biostymulacji upraw. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z nowinkami agrotechnicznymi i skonsultowania swoich pytań z Ekspertami z Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz z przedstawicielami kluczowych dostawców.

Oprócz tego na Uczestników czekać będą specjalnie przygotowane stacje pokazowe.

☘Odkrywka glebowa – Zebrani będą mieli unikalną okazję do uczestnictwa w odkrywce glebowej prowadzonej przez prof. UPP dr hab. Bartłomieja Glinę. To wyjątkowa atrakcja, która pozwoli zainteresowanym zgłębić tajniki budowy i składu gleby, a także poznać metody badawcze stosowane w gleboznawstwie. Profesor Glina, będący Ekspertem w dziedzinie gleboznawstwa, zaprezentuje różne typy gleb oraz omówi ich znaczenie dla środowiska naturalnego i rolnictwa. To doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy bezpośrednio od renomowanego specjalisty.

 

SDP -pokaz jak dodanie adiuwantu ADV Elite do nawozu ułatwia jego aplikację.

EKOPLON /INTERMAG – zaprezentują produkty i pokażą jak wpływ nawożenia dolistnego działa na jakość i wysokość plonów.

TEE JET TECHNOLOGIST – Prezentacja najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań do opryskiwania roślin – (sprzęt do zadań specjalnych). Producent jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji sprzętu do opryskiwania, nawigacji i rolnictwa precyzyjnego.

BADANIE PRÓBEK GLEBOWYCH – Prezentacja w jaki sposób pobierane są próbki glebowe, precyzyjne zebranie materiału do analizy pozwala na uzyskanie miarodajnych i rzetelnych informacji o parametrach gleby. Zastosowane zostaną wyspecjalizowane, profesjonalne narzędzia.

 

Dodatkowe atrakcje:

  • Dedykowane konkursy i EXTRA rabaty
  • Strefa chillout
  • Poczęstunek w formie grilla.

To wydarzenie to świetna okazja dla Rolników i specjalistów z branży do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz poznawania innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój nowoczesnych upraw.

Wejście na wydarzenie

Wejście na Mistrzowskie Pola możliwe jest tylko po wcześniejszym zaproszeniu i rejestracji. Klienci zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt z doradcami agrotechnicznymi Agro-Sieć Sp. z o.o.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale także do spędzenia czasu w gronie ekspertów i pasjonatów rolnictwa. Do zobaczenia na polach w Kozłowie, Grubnie i Jarzębinie

Partnerami strategiczni wydarzenia: Bayer, Valibiotics, Ekoplon

Partnerami wspierający wydarzenia: Agro-Sieć Maszyny, SDP, BASF, Intermag, Sharda Cropchem LTD, Sumi Agro

Patroni medialni wydarzenia: Tygodnik Poradnik Rolniczy, WPROST, radio HIT.

 

 

Przed wzięciem udziału w wydarzeniu zachęcamy do zapoznania się z Regulamin eventu Mistrzowskie Pola Agro-Sieci 2024 ( kliknij i otwórz) 

 

 

Do zobaczenia!

 

Z nami osiągniesz więcej!