Agro Sieć Sp. z o.o.

Jakość na najwyższym poziomie! – Nasiona Kujawskie z godłem Najwyższa Jakość Quality International 2021

Z największą radością pragniemy Państwa poinformować, iż kwalifikowany materiał siewny Nasiona Kujawskie został wyróżniony prestiżowym  Godłem Najwyższa Jakość Quality International 2021 w kategorii QI Product – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy produkcji.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie bardzo wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z procesem produkcji materiału siewnego, jego kontrolą oraz wdrażaniem i promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności  z Zakładzie Produkcji Nasion w Siemoniu.

– Wybierając Nasiona Kujawskie – otrzymujecie Państwo konkretną genetykę przetestowaną na tysiącach hektarów. Materiał siewny, który oferujemy jest zdrowy i pozbawiony patogenów oraz zanieczyszczeń. Wyróżnia się  wysoką zdrowotnością i ponadprzeciętnym potencjałem plonotwórczym. Nasiona produkowane są pod ścisłym nadzorem w nowoczesnym Zakładzie Produkcji Nasion w Siemoniu. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów i wykorzystaniu najnowocześniejszego zaplecza technicznego – produkujemy kwalifikowany materiał siewny najwyższej jakości spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów – podkreśla Magdalena Płuciennik – Manager działu Nasion w Agro-Sieć Sp. z o.o.

Najwyższa Jakość Quality International jest aktualnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju. 

Tytuł i certyfikat Najwyższa Jakość Quality International potwierdzają wdrożenie wysokich standardów zarządzania w Agro-Sieć Sp. z o.o., a Godło QI stanowi potwierdzenie naszych starań o to, by do Klientów trafiały nasiona najwyższej jakości, które zapewnią sukces na polach rolników.

 

Zaufało nam tysiące polskich rolników – zapraszamy do zapoznania się z ofertą Nasion Kujawskich!

Z nami osiągniesz więcej!