Agro Sieć Sp. z o.o.

Hubertus 2023 by Agro-Sieć

Hubertus w Grubnie to widowiskowe święto myśliwych, leśników i jeźdźców, okraszone imponującą inscenizacją historyczną, która co roku zapiera dech w  piersiach zaproszonych gości. Jest to jedna z nielicznych imprez w Polsce, gdzie oprócz tradycyjnej pogoni za lisem można podziwiać wspaniałe pokazy kawaleryjskie i imponujące inscenizacje historyczne wiernie odtworzone przez grupy rekonstrukcyjne i zaproszone kluby jeździeckie.
Największy i najbardziej prestiżowy event przygotowany specjalnie dla klientów, dostawców, kontrahentów i sympatyków Agro-Sieci na stałe wpisał się do tradycyjnych wydarzeń naszej firmy i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rolników z różnych rejonów Polski.

 

Hubertus

Tegoroczna edycja eventu odbędzie się 22 października 2022 roku w Grubnie.  W programie wydarzenia oprócz ekscytujących pokazów przygotowaliśmy wiele atrakcji, konkursów i miłych niespodzianek przygotowanych dla pasjonatów rolnictwa i jeździectwa.
Partnerzy STRATEGICZNI  tegorocznego Hubertusa to cenione w branży Agro firmy, takie jak: Valibiotics AG, Syngenta Polska Sp. z o.o. i BASF Polska Sp. z o.o. 
Partnerzy WSPIERAJĄCY to firmy: Ekoplon, Rovensa Next, Timac Agro i Polcalc.
H

 

Na wydarzeniu nie zabraknie także przedstawicieli świata Mediów, którzy zaangażowali się w promocję i wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia: Top Agrar, Tygodnik Poradnik Rolniczy,

Agro Polska, Wprost, E-Agrotechnika, Radio Eska Toruń, Radio Kujawy, Podlaskie Agro, Radio Kaszebe , Radio HIT oraz Ad Agrii.

 

W programie wydarzenia:
140:00 – pokaz kolekcji TOPOWYCH odmian kukurydzy 
15:00 – uroczyste otwarcie Hubertusa i powitanie Gości
15:20 – prezentacja jeźdźców i klubów jeździeckich
15:30 – inscenizacje historyczne: ,,Bić Bolszewika
16:00 – bieg myśliwski i pogoń za lisem
16:30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
17:00 – 22:00 biesiada myśliwska
ATRAKCJE:
– ekspozycja maszyn John Deere by Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
– prezentacja produktów dostępnych w portfolio Agro-Sieć Sp. z o.o.
– konkursy i zabawy dla klientów
– ognisko i grill
– zabawa taneczna z DJ-em
WAŻNE: Hubertus jest eventem zamkniętym, wyłącznie dla zaproszonych gości.  Wejście na teren wydarzenia wyłącznie po okazaniu zaproszenia i rejestracji w namiocie: REJESTRACJA GOŚCI.
Przed udziałem w evencie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem wydarzenia dostępnym poniżej:

Regulamin-eventu-Hubertus-2023-by-Agro-Siec

Do zobaczenia!

Z nami osiągniesz więcej!