Agro Sieć Sp. z o.o.

Hubertus 2023 by Agro-Sieć czyli Święto Myśliwych, Leśników i Jeźdźców już za nami!

21 października na polach Państwa Madej w Grubnie odbył się widowiskowy event – Hubertus zorganizowany przez Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 

To wydarzenie na długo zapisze się w pamięci przybyłych Gości. Spośród wszystkich atrakcji najwięcej emocji wzbudziła przepiękna inscenizacja historyczną pt. Bić Bolszewicka, przygotowana przez grupy rekonstrukcyjne i zaprzyjaźnione z firmą kluby jeździeckie. Ekscytującym punktem programu była także  tradycyjna pogoń za lisem. Następnie goście udali się na biesiadę myśliwską. Nie zabrakło również atrakcyjnych konkursów i promocji oraz pokazu sprzętu John Deere przygotowanego przez Agro-Sieć Maszyny.


Całość wydarzenia rozpoczęła się zwiedzaniem poletek demonstracyjnych Agro-Sieci, gdzie Klienci mogli podziwiać TOPOWE odmiany kukurydzy, efekty zastosowanych  technologii i skorzystać z wiedzy i doradztwa Ekspertów firmy.

Po uroczystym powitaniu i otwarciu imprezy przez Zarząd, nastąpiła prezentacja Ułanów ubranych w kostiumy z epoki i klubów jeździeckich biorących udział w inscenizacji,  której dokonał Pan Janusz Andrysiak.

Preludium do pokazów i wydarzenia był występ sygnalisty, Michała Wojtyły oraz specjalnie wyrecytowana modlitwa do Świętego Huberta.

Następnie goście udali się na przedpole inscenizacji, gdzie odbyło się przedstawienie oddające klimat wojny polsko-bolszewickiej, okraszone emocjonującą narracją Jerzego Hanisza, piękną muzyką i spektakularnymi efektami pirotechnicznymi. Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach przybyłych, gdy nagle na niebie ujrzeli biało-czerwoną flarę dymu symbolizującą zwycięstwo Polski.

 

Kolejnym punktem programu była tradycyjna pogoń za lisem, gdzie w rolę lisiczki wcieliła się  amazonka- Pani Paulina Lipińska z Klubu Jeździeckiego Joker w Działowie.  Jeźdźcy mieli nie lada wyzwanie!

Ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Po wręczeniu pucharu i floo, Uczestnicy biegu dokonali uroczystej rundy honorowej na wspaniałych wierzchowcach.

Po tych wszystkich atrakcjach Zebrani na Hubertusie Goście udali się na biesiadę myśliwską.

Partnerami Strategicznymi wydarzenia byli: VALIBIOTICS GmbH, SYNGENTA PPLSKA i BASF.

Partnerzy WSPIERAJACY to firmy: EKOPLON S.A., ROVENSA NEXT, TIMAC AGRO POLSKA SP.  Z O.O.  i POLCALC.

Patronat medialny nad Hubertusem 2023 objęli – TOP AGRAR, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Agro Polska, WPROST, E-Agrotechnika, Radio ESKA TORUŃ, RADIO KUJAWY, PODLASKIE AGRO, RADIO KASZEBE , RADIO HIT oraz Ad Agrii.

A na degustację Ginu Lubuskiego zaprosiła firma Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o.

Dziękujemy Wszystkim za Obecność i do zobaczenia za Rok!

 

Z nami osiągniesz więcej!