Agro Sieć Sp. z o.o.

Fundamental®i Biokurator® z nagrodą Innowacyjne Produkty Rolnicze 2023

Fundamental® i BioKurator® , topowe  produkty mikrobiologiczne w portfolio Agro-Sieci w otrzymały prestiżową nagrodę w kategorii INNOWACYJNY PRODUKT ROKU przyznawaną przez tygodnik WPROST, w ramach VII edycji plebiscytu Złota Setka Rolnictwa

 

Rozwiązanie oparte na Produktach mikrobiologicznych: Fundamental® i BioKurator®  jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby polskich rolników, konsumentów oraz Politykę Europejskiego Zielonego Ładu.

Produkty są wysoce skuteczne, a przy tym bezpieczne dla środowiska naturalnego, dzięki czemu tak szybko zyskały zaufanie klientów. Uniwersalność technologii, wzbogacenie mikrobiomu czy uzupełnienie tradycyjnych technologii ochronnych to tylko jedne z wielu argumentów, które przemawiają za tymi wyjątkowymi  preparatami.

 

W imieniu Zarządu wyróżnienie odebrała Anna Kołodziejska – Manager działu Marketingu. “Jesteśmy dumni, że nasze produkty mikrobiologiczne: Fundamental® i BioKurator® cieszą się tak dużym zaufaniem ipopularnością wśród polskich Rolników. Jest Fundamental! Jest BioKurator – jest PLON!” – powiedziała odbierając statuetkę Orła Wprost.

 

Nagroda jest zwieńczeniem pracy i zaangażowania całego Zespołu Agro-Sieć Sp. z o.o.

 

Dziękujemy serdecznie za to wyjątkowe wyróżnienie – jesteśmy dumni, że zmieniamy oblicze polskiej branży Agro.

 

 

 

Zdjęcia autorstwa: Piotra Woźniakiewicz

Wideo – materiały Wprost

Zapraszamy do przeczytania relacji z wydarzenia na:

https://zlota100.wprost.pl/edycja/2023/zlota-setka-polskiego-rolnictwa-wprost-2023-historyczne-wyniki-sektora.htm

Z nami osiągniesz więcej!