Agro Sieć Sp. z o.o.

Forum Ekspertów Agronomii 2024 za nami!

III edycja Forum Ekspertów Agronomii 2024 za nami!

 

Zakończyliśmy cykl wiosennych konferencji dla Rolników – Forum Ekspertów Agronomii 2024 – specjalnych wydarzeń dla Rolników organizowanych przez Agro-Sieć Sp. z o.o. Eventy miały wymiar edukacyjny, podczas spotkań poruszana była tematyka związana z wyzwaniami, jakie czekają na Rolników wraz z rekomendacją rozwiązań  dotyczących nawożenia i ochrony upraw w tym sezonie.

 

Materiały  z Forum Ekspertów Agronomii 2024  możecie Państwo pobrać klikając w grafikę poniżej:
Pobierz materiały z FEA 2024

Wykłady i spotkania odbyły się w 9 lokalizacjach, a wzięło w nich udział ponad 900 osób:

✔Żnin
✔Elgiszewo,
✔Toruń,
✔Drobin,
✔Śmiłowo,
✔Kętrzyn,
✔Knybawa,
✔Poledno,
✔Jabłonowo Pomorskie.

Podczas konferencji poruszane były aktualne tematy z branży AGRO, zaprezentowane zostały techniki zabiegów, Uczestnicy mogli też uzyskać wsparcie w wyborze najlepszych technologii.

Gościem Specjalnym naszych wydarzeń w był Profesor UPP – dr hab. Bartłomiej Glina. Jego wykład pt. : Zdrowotność gleb a rolnictwo węglowe – polowa identyfikacja kluczowych właściwości gleby  wzbudził wyjątkowe zainteresowanie i pobudził do dyskusji zebranych.

 

Podczas konferencji nie zabrakło także innych aktualnych i przydatnych dla Klientów zagadnień, które poruszali Eksperci z Agro-Sieci:

  • Rzepaku uprawa to nie taka prosta sprawa!
  • Wyzwania w branży AGRO w 2024
  • Wyzwania stare i nowe nie tylko ZBOŻOWE!
  • Jest FUNDAMENTAL jest PLON! – mikrobiologiczna recepta na sukces
  • Zadbamy o właściwe żywienie Twoich zwierząt – oferta pasz i komponentów paszowych oraz Skup płodów rolnych

Spotkania pełne były inspiracji, nowinek branżowych oraz wymiany merytorycznej wiedzy. Nie zabrakło także konkursów oraz atrakcyjnych promocji dedykowanych specjalnie Uczestnikom.

Partnerami konferencji byli: Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. , AgroSharing Sp. z o.o., TeeJet Technologiest oraz Polskie Składy Rolne, którzy zaprezentowali swoje oferty.

<
 

<
 

Patronat medialny nad Forum Ekspertów Agronomii objęli:

 

Dziękujemy bardzo wszystkim za obecność i zaangażowanie, zapraszamy na przyszłe wydarzenia organizowane przez Agro-Sieć Sp. z o.o.!

Z nami osiągniesz więcej!