Agro Sieć Sp. z o.o.

Amistar® Gold Max – uniwersalny i wszechstronny fungicyd

Wypróbuj technologię Amistar®!

Amistar® Gold Max to idealnie zrównoważona formuła, zawierająca Technologię AMISTAR®, której jakość podkreślają producenci.

Najwyższa skuteczność i wyjątkowe korzyści sprawiły, że produkty oparte o Technologię AMISTAR® są najlepiej sprzedającym się środkiem grzybobójczym na świecie – zastosowaną na ponad 500 milionach hektarów.

 

 

Uniwersalność zastosowania preparatu Amistar® Gold Max potwierdzona została pozytywną decyzją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 28.02. br., na mocy której fungicyd zyskał właśnie rejestrację w nowych uprawach m.in:

 

  • pszenicy ozimej i jarej,
  • pszenżycie ozimym i jarym,
  • życie ozimym i jarym.

 

Rozszerzenie rejestracji o zboża czyni Amistar® Gold Max produktem jeszcze bardziej wszechstronnym.

Warto bowiem wspomnieć, że dotąd preparat był z powodzeniem stosowany na plantacjach rzepaku, buraka cukrowego, słonecznika, soi i wielu uprawach małoobszarowych.

Badania potwierdzają, że Amistar® Gold Max na plantacjach rzepaku pozwala w pełni wykorzystać plonotwórcze właściwości jakie daje Technologia AMISTAR® w postaci efektu zieloności oraz skutecznie chroni rośliny przed chorobami w intensywnie rosnącym łanie.
Może być stosowany w technologii jednozabiegowej, jak i jako element dwuzabiegowej technologii ochrony okołokwitnieniowej rzepaku przed najgroźniejszą chorobą okresu kwitnienia – zgnilizną twardzikową. Wszystko to przekłada się na wyższy plon.

Badania - technologia - Amistar
 

Amistar Gold Max - Agro_Sieć
Amistar® Gold Max należy także do grona sprawdzonych i najczęściej wybieranych fungicydów w ochronie buraka cukrowego. Dwuskładnikowa formuła preparatu oparta o Technologię AMISTAR® i triazol difenokonazol zapewnia długotrwałą i skuteczną ochronę.

Współdziałanie tych dwóch substancji znalazło potwierdzenie w wynikach doświadczeń ścisłych i polowych, gdzie przyrost plonu oraz polaryzacji był na poziomie nawet kilkudziesięciu ton oraz kilku procent dla zawartości cukru.

Amistar Gold Max - Agro-Sieć
Obok szerokiego spektrum upraw, zaletą Amistaru® Gold Max jest także fakt, że jest on produktem wygodnym w dawkowaniu i użyciu.
W niemal wszystkich uprawach stosuje się go w dawce 1 l/ha. Gotowa formulacja, dzięki której nie ma konieczności mieszania produktu
z innymi preparatami, zapewnia duży komfort stosowania. Ponadto zawarty w składzie Amistar® Gold Max difenokonazol pozwala na zmianę użycia triazolu w sekwencji zaplanowanych zabiegów, co jest nie bez znaczenia w budowaniu strategii antyodpornościowej.

 

Z nami osiągniesz więcej!