Agro Sieć Sp. z o.o.

Agrochelaty AminoWerva z tytułem DOBRA MARKA 2022!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nawozy dolistne marki Agrochelat AminoWerva zostały uhonorowane laurem godła DOBRA MARKA 2022.

To wyróżnienie dotyczące jakości, zaufania oraz renomy naszych produktów jest doskonałą formą podkreślenia statusu Agrochelatów będących liderem w kategorii nawozów dolistnych, świadczy o ich wysokiej jakości a także o zaufaniu rolników do Agro-Sieć Sp. z o.o.

 

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Certyfikat przyznawany  jest najbardziej dynamicznym i najlepiej rozpoznawalnym markom na rynku polskim. Przedmiotem analiz objęte są m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt, stopień zaufania klientów, ceny, kanały dystrybucji oraz siła marketingowa i rozpoznawalność w danej branży.

Wyniki badania potwierdzają ugruntowaną pozycję  Agrochelatów AminoWerva na rynku w branży rolniczej. Przyznany tytuł jest ogromnym uznaniem dla naszej oferty produktowej i wartości, którymi kieruje się Agro-Sieć Sp. z o.o. w codziennych działaniach.

.

Jesteśmy dumni, że Klienci doceniają nasze produkty i darzą Agrochelaty AminoWerva dużym zaufaniem.

Dziękujemy Państwu za współpracę  i lojalność  – cieszymy się niezmiernie, że już ponad 30 lat łączymy pokolenia pasją do rolnictwa!

 

Z nami osiągniesz więcej!