Agro Sieć Sp. z o.o.

Agro-Sieć z Orłem Wprost za Innowacyjny Produkt Roku!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Agro-Sieć Sp. z o.o. otrzymała prestiżową nagrodę podczas tegorocznego plebiscytu: Złota Setka Polskiego Rolnictwa. Orła Wprost za Innowacyjny Produkt Roku odebrał Zarząd firmy –  Pani Katarzyna Madej i Paweł Bruderek.

Wprost od pięciu lat nagradza największe firmy z branży rolno-spożywczej oraz liderów poszczególnych segmentów branży: przemysłu mleczarskiego, produkcji środków ochrony roślin, dystrybucji oraz produkcji nawozów.

Jesteśmy dumni, że  Agrochelaty AminoWERVA zostały docenione i otrzymały to wspaniałe wyróżnienie. Nagroda jest zwieńczeniem pracy i zaangażowania całego  Zespołu firmy oraz efektywnej współpracy z polskimi rolnikami i firmą Intermag.

Branża agro dynamicznie się zmienia i musimy szukać rozwiązań, które są bezpieczne dla środowiska i dla rolnika. Mając na uwadze wysoką jakość i zaawansowanie techniczne Agrochelatów wspólnie z firmą Intermag pracowaliśmy intensywnie nad ich rozwojem i udoskonaleniem, aby były jeszcze bardziej wydajne i przyswajalne przez rośliny, a przy tym biodegradowalne, co jest bardzo ważnym aspektem, mając na uwadze ochronę środowiska.

Efektem tych prac są innowacyjne nawozy dolistne – Agrochelaty AminoWerva, które zapewniają ultraszybki efekt odżywienia roślin, wyróżniają się bardzo wysoką koncentracją składników pokarmowych a przy tym są bezpieczne dla zarówno dla roślin jak i dla środowiska naturalnego – podkreśla Paweł Bruderek, Wiceprezes Agro-Sieć Sp. z o.o.

 

Gorąco dziękujemy naszym Klientom i Kontrahentom – bez Państwa nie byłoby tego sukcesu!

Autor zdjęć – Pan Piotr Woźniakiewicz 

Z nami osiągniesz więcej!