Agro Sieć Sp. z o.o.

Agro-Sieć najbardziej efektywną firmą w województwie kujawsko-pomorskim!

Miło nam poinformować, że Agro-Sieć Sp. z o.o. otrzymała tytuł Najbardziej Efektywnej Firmy wśród średnich i dużych przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim.

Cieszymy się niezmiernie, że dołączyliśmy do elitarnego grona zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie Dobra Firma organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
To wspaniałe wyróżnienie jest dla nas  wielką radością oraz motywacją do dalszej wytężonej pracy dla polskiego rolnictwa. Potwierdza, że działania Agro-Sieć Sp. z o.o. w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności w branży agro zasługują na uznanie – powiedziała Anna Kołodziejska – Manager Działu Marketingu, która w imieniu Zarządu Agro-Sieci odebrała to prestiżowe wyróżnienie.
Celem  plebiscytu Dobra Firma jest wyróżnienie najprężniej działających firm w danym województwie, docenienie wysokich standardów ich działania oraz nagrodzenie liderów w danej branży.
Nagrody są przyznawane na podstawie twardych danych dostarczonych przez agencję wywiadu gospodarczego, opracowanych na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów ZPP.
Nie otrzymalibyśmy tej wyjątkowej nagrody,  gdyby nie nasi Klienci. Dziękujemy Państwu za zaufanie i współpracę.
Jesteśmy dumni, że już ponad 30 lat łączymy pokolenia pasją do rolnictwa!
Z nami osiągniesz więcej!