Agro Sieć Sp. z o.o.

Agro-Sieć autoryzowanym dystrybutor TeeJet® Technologies

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Agro-Sieć Sp. z o.o. została Autoryzowanym dystrybutorem firmy TeeJet® Technologies. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór rozpylaczy najwyższej jakości, które dobierzemy do wykonywanych przez Państwa zabiegów.

Nie ulega wątpliwości, że technika wykonywania zabiegów polowych ma kluczowy wpływ na ich efektywność. Rozpylacze, to obok pompy najważniejsze elementy w opryskiwaczach – od nich  zależy skuteczność wykonywanego zabiegu. Aby sprzęt działał z najwyższą efektywnością, należy nieustannie monitorować jego stan. Rozwiązania firmy Firma TeeJet® pozwalają zachować maksymalną kontrolę nad sposobem aplikacji i ilością produktu, nawet jeśli zmieniają się warunki i prędkość pojazdu.

Większość rolników wykonuje zabiegi polowe przy użyciu jednego rozpylacza, często jest to po prostu rozpylacz zamontowany w opryskiwaczu od wielu lat. Takie podejście jest niestety zgubne. Pamiętajmy, że niewłaściwie dobrane rozpylacze to mała skuteczność oprysku, a przy dzisiejszych cenach środków ochrony roślin to także  dodatkowe, niemałe koszty dla rolnika.

Sprawne i odpowiednio  dobrane dysze w opryskiwaczu to przede wszystkim pewność właściwej aplikacji preparatu i oszczędność czasu oraz pieniędzy dla rolnika.

 

Wybór dysz, które można zamontować w opryskiwaczu jest bardzo szeroki. Dysze różnią się przede wszystkim typem, który możemy pogrupować ze względu na wielkość produkowanych kropli, sposób ich tworzenia czy liczbę strumieni. Ponadto każdy typ dostępny jest w kilku rozmiarach, co zostało określone kodowanym numerem (od 01 do 08) wraz z przypisanym mu odpowiednim kolorem (np. żółty, niebieski, zerwony). Numer dyszy informuje nas natomiast o wydatku pojedynczej końcówki w galonach przy ciśnieniu wynoszącym 2,8 bara.

Na filmiku poniżej mogą Państwo porównać efektywność rozpylacza w warunkach bezwietrznych i kiedy wiatr występuje. Demontracja została przeprowadzona w warunkach laboratoryjnych:

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu – odpowiednio  dobierzemy sprzęt, doradzimy jakie rozpylacze wybrać aby wykonywane zabiegi polowe były jak najbardziej skuteczne i efektywne.

Kontakt do Eksperta Agro-Sieci: tel. 573 338 100

Z nami osiągniesz więcej!