3,2,1,....Wiosna !!! Wspomóżmy oziminy


Nareszcie wiosna. Nie tylko w kalendarzu. Po wielu perypetiach pogodowych dopiero teraz można z całą pewnością ocenić stan ozimin.
O ile zboża przetrwały zimę dość dobrze o tyle plantacje rzepaków w niektórych rejonach nie wszędzie nadają się do pozostawienia, a te które ocalały nie są w najlepszej kondycji. Złożyło się na to wiele czynników takich jak uprawa, termin siewu, odmiana i oczywiście bardzo mokra jesień, które nie pozwoliły wejść roślinom w odpowiedniej fazie rozwojowej w okres zimowania.
 
 
 
 

Lada dzień czekają nas pierwsze zabiegi chemiczne w rzepaku. Jak zwykle jest to okazja do dolistnego zasilania roślin.

Ze względu na nie najlepszą kondycję roślin rzepaku po zimie tej wiosny szczególnie zalecamy stosowanie naszych znakomitych biostymulatorów :

 

C- WEED AMINO w dawce 0,75 – 1 l/ha lub BioFol Plex w dawce 1,5 – 2 l/ha

 

Są to znakomite produkty których skład oparty jest na wyciągach z alg morskich pobieranych z zimnych wód Atlantyku oraz aminokwasach. Dzięki temu zawierają wiele substancji odżywczych oraz wspomagających fizjologie roślin.

Dzięki unikatowej formulacji AMIX w której są produkowane w wyjątkowy sposób wspomagają rozwój korzeni włośnikowych które są odpowiedzialne za pobieranie składników pokarmowych z gleby.

Jak zwykle po szczegółowe informacje zapraszamy do naszych doradców i punktów handlowych.

 

 

 

Powrót
facebook
google plus
instagram
you tube
twitter

Kontakt


telefon

tel. 56 677 04 60
fax 56 677 04 61

E-mail

sekretariat@agrosiec.pl

Adres

ul.Przemysłowa 6
86-200 Chełmno

Zobacz więcej

Masz pytania? Chcesz podjąć współpracę? Napisz do nas!