Agro Sieć Sp. z o.o.

Specjalista ds. Handlu Komponentami Paszowymi

AGRO-SIEĆ Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim, od wielu lat zajmującą się kompleksową obsługą klientów branży rolniczej.

„Z nami osiągniesz więcej” – gwarantujemy produkty najwyższej jakości
i bezpośrednią opiekę Klienta przez wyspecjalizowanych doradców.

Jeśli masz w sobie pasję i odważnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do nas
i obejmij stanowisko:

Specjalista ds. Handlu Komponentami Paszowymi

Miejsce pracy: Chełmno

Od kandydata lub kandydatki oczekujemy:

– wykształcenia rolniczego, zootechnicznego lub pokrewnego;

– praktycznej znajomości branży rolniczej;

– doświadczenia handlowego na podobnym stanowisk (mile widziane);

– utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych dostawców oraz       odbiorców;

– koordynowania i nadzoru nad przebiegiem realizacji dostaw;

– umiejętności administracyjnych i wiedzy na temat kontraktów;

– dyspozycyjności;

– umiejętności organizacji pracy własnej;

– dobrych umiejętności interpersonalnych;

– prawa jazdy kategorii B;

– dobrej znajomości pakietu Microsoft Office.

Zakres obowiązków:

– pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

– możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się firmie;

– atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;

– niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon);

– przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.

Oferujemy:

– niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);

– przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres:  praca@agrosiec.plW tytule proszę dopisać “Specjalista ds. Handlu Komponentami Paszowymi”.lub pocztą
„Agro-Sieć” Sp. z o.o.
86-200 Chełmno
ul. Przemysłowa 6
z dopiskiem: „Specjalista ds. Handlu Komponentami Paszowymi”

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)

Z nami osiągniesz więcej!