Agro Sieć Sp. z o.o.

Starsza Księgowa/Starszy Księgowy

Agro-Sieć Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim. Od ponad 30 lat prowadzimy pełną obsługę producentów rolnych w zakresie doradztwa, sprzedaży i skupu. Gwarantujemy bezpośrednią opiekę Klienta przez wyspecjalizowanych doradców, a nasza działalność koncentruje się na sprzedaży środków do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistnie) oraz skupie zbóż. Obsługujemy ponad 300 punktów handlowych.

Jeśli masz w sobie pasję a branża rolna jest Ci bliska, dołącz do nas i aplikuj na stanowisko:

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Miejsce pracy: Chełmno

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa systemów informatycznych w dziale księgowości i sprzedaży
  • Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Analiza i bieżąca kontrola zapisów księgowych, kontrola sald
  • Rozliczanie podatku VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS
  • Nadzór nad prowadzeniem ewidencji środków trwałych, rozliczaniem delegacji krajowych i zagranicznych
  • Bieżąca komunikacja i koordynacja działań z innymi działami firmy
  • Wystawianie, księgowanie faktur sprzedażowych w świetle obowiązujących przepisów
  • Pomoc przy sporządzaniu raportów
  • Aktywny udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych spółki

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej lub Zastępcy Głównej Księgowej
  • Dobra znajomość bieżących przepisów ustawy o rachunkowości oraz podatkowych: PIT,CIT,VAT
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego
  • Wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, prawa podatkowego
  • Znajomość środowiska MS Office, w tym biegła obsługa komputera i programów księgowych
  • Pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w stałych godzinach i możliwość zachowania balansu między pracą a życiem prywatnym
  • Pakiet benefitów (m.in. bony okolicznościowe, prywatna opieka medyczna)
  • Wspólne celebrowanie świąt i jubileuszy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: praca@agrosiec.pl

 – w tytule proszę dopisać: “Starsza Księgowa/Starszy Księgowy”.

lub pocztą na adres: Agro-Sieć Sp. z o.o.,  86-200 Chełmno, ul. Przemysłowa 6

  z dopiskiem: “Starsza Księgowa/Starszy Księgowy”.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Z nami osiągniesz więcej!