Agro Sieć Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu

Agro-Sieć Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim. Od ponad 30 lat prowadzimy pełną obsługę producentów rolnych w zakresie doradztwa, sprzedaży i skupu. Gwarantujemy bezpośrednią opiekę Klienta przez wyspecjalizowanych doradców, a nasza działalność koncentruje się na sprzedaży środków do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistnie) oraz skupie zbóż. Obsługujemy ponad 300 punktów handlowych.

Najlepszy Marketingowy Team w Chełmnie zaprasza do współpracy!

Masz doświadczenia zawodowe w realizacji działań marketingowych z wykorzystaniem cyfrowych technik komunikacji?

Media społecznościowe oraz komunikacja elektroniczna to Twoja codzienność?

Jesteś kreatywny, otwarty i pozytywnie nastawiony do zmian?

A ponadto:

Szukasz nowych możliwości zawodowych w dobrej firmie i w zespole najbardziej kreatywnych ekspertów z obszaru marketingu?

To świetnie 😊

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy Specjalisty ds. marketingu.

Miejsce pracy: Chełmno

Zadania:

  • Aktywna realizacja kampanii marketingowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z organizacjami branżowymi, partnerami oraz mediami
  • Obsługa programu lojalnościowego oraz wsparcie w zakresie CRM
  • Prowadzenie komunikacji i planowanie działań w Social Mediach
  • Organizacja eventów, przygotowanie do targów i konferencji branżowych
  • Wsparcie działu Sprzedaży w zakresie dostarczania materiałów wspierających pracę Doradców Agrotechnicznych
  • Kontrola zasobów i inwentaryzacja gadżetów marketingowych – kontakt z dostawcami i realizacja zamówień
  • Monitorowanie działań konkurencji w branży Agro