Agro Sieć Sp. z o.o.

Grafik/Montażysta wideo

Agro-Sieć Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim. Od ponad 30 lat prowadzimy pełną obsługę producentów rolnych w zakresie doradztwa, sprzedaży i skupu. Gwarantujemy bezpośrednią opiekę Klienta przez wyspecjalizowanych doradców, a nasza działalność koncentruje się na sprzedaży środków do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistnie) oraz skupie zbóż. Obsługujemy ponad 300 punktów handlowych.

Najlepszy Marketingowy Team w Chełmnie zaprasza do współpracy!

Zdjęcia, grafiki, strony internetowe, e-commerce, Social Media oraz kręcenie i montaż wideo to Twoja codzienność?

Jesteś kreatywny, otwarty, pełny energii i pozytywnie nastawiony do zmian?

A ponadto:

Szukasz nowych możliwości zawodowych w dobrej firmie i w zespole najlepszych ekspertów z obszaru marketingu?

To świetnie 😊

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej w branży Agro (materiały drukowane i online)
  • Wykonywanie i obróbka zdjęć produktowych oraz sesji zdjęciowych (stacjonarnie i w terenie),
  • Tworzenia layoutów (strony internetowe, e-commerce, Social Media)
  • Nagrywanie oraz montaż materiałów wideo i prostych animacji
  • Projektowanie opakowań, etykiet produktów i logotypów (intensywnie rozwijamy portfolio firmy)
  • Obsługa drona
  • Udział w eventach firmowych i branżowych
  • Wsparcie Działu Marketingu w bieżących zadaniach
  • Aktywny udział w procesie tworzenia strategii marketingowej firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu graficznego Adobe (Ilustrator, Photoshop, InDesign). Jeśli znasz inne, też fajnie! Pochwal się!
  • Doświadczenie w montażu i obróbce wideo (będziemy chcieli obejrzeć Twoje portfolio)
  • Kurs operatora drona – latamy nie tylko nad polami uprawnymi 😊
  • Umiejętność wykonywania zdjęć do materiałów reklamowych
  • Kreatywność, dokładność i energia w działaniu
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • Zainteresowanie fotografią i branżą Agro – mile widziane
  • Duże poczucie estetyki, znajomość trendów w designie, dbałość o detale i spójność materiałów
  • Doświadczenie w marketingu/reklamie
  • Dobra organizacja pracy i terminowa realizacja zadań (fajnie, jeśli słowo „deadline’y” rymują Ci się z „fajny” 😊)
  • Myślenie koncepcyjnie oraz tworzenie idei graficznych – widzisz odmianę nowej pszenicy, a w głowie masz już świetną grafikę, która ją wypromuje
  • Praca przy kilku tematach/projektach równocześnie
  • Otwartość i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w stałych godzinach i możliwość zachowania balansu między pracą a życiem prywatnym
  • Pakiet benefitów (m.in. bony okolicznościowe, prywatna opieka medyczna)
  • Wspólne celebrowanie świąt i jubileuszy
  • Spotkania integracyjne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: praca@agrosiec.pl

 – w tytule proszę dopisać:

“Grafik/Montażysta wideo”.

lub pocztą na adres: Agro-Sieć Sp. z o.o., 86-200 Chełmno, ul. Przemysłowa 6

  z dopiskiem:

Grafik/Montażysta wideo”.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Z nami osiągniesz więcej!