Agro Sieć Sp. z o.o.

Mechanik Samochodowy

AGRO-SIEĆ Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim, od wielu lat
zajmującą się kompleksową obsługą klientów branży rolniczej.
„Z nami osiągniesz więcej” – gwarantujemy produkty najwyższej jakości
i bezpośrednią opiekę Klienta przez wyspecjalizowanych doradców.
Jeśli masz w sobie pasję i odważnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do nas
i obejmij stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno

Szukamy kandydata na stanowisko – Mechanik Samochodowy

Wymagania

  • Wykształcenie o kierunku samochodowym,
  • Doświadczenie zawodowe w tym zakresie,
  • Praktyczna wiedza dotycząca budowy samochodów osobowych oraz ciężarowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • Dokładność oraz zaangażowanie  w wykonywaną pracę,
  • Motywację do pracy.

Zakres obowiązków

  • Diagnostyka samochodowa;
  • Mechaniczną naprawę samochodów osobowych i ciężarowych
  • Wykonywanie zleceń warsztatowych i przydzielonych przez kierownika warsztatu;

Oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów pracy,
  • Pracę w nowocześnie wyposażonym warsztacie,
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole,
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne,
  • Bony okazjonalne,
  • Dofinansowanie do aktywności kulturalnej/sportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres:  praca@agrosiec.pl
W tytule proszę dopisać “Mechanik”.

lub pocztą

„Agro-Sieć” Sp. z o.o.
86-200 Chełmno
ul. Przemysłowa 6
z dopiskiem: „Mechanik”

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Z nami osiągniesz więcej!