Agro Sieć Sp. z o.o.

Kierowca samochodu ciężarowego (kat C+E)

Jeśli masz w sobie pasję i odważnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do nas i obejmij stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno

Zadania na stanowisku:

  • dowóz towarów do klientów na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego
  • pomoc w załadunku i rozładunku towaru

Oczekujemy, że posiadasz:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • kurs na przewóz rzeczy
  • kurs ADR
  • aktualne badania lekarskie na stanowisko kierowcy
  • doświadczenie w pracy kierowcy- 1 rok
  • dobrego stanu zdrowia- sprawności fizycznej
  • motywacji do pracy, dokładności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia- umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wyjazdy i imprezy integracyjne
  • bony okazjonalne

Za wszystkie aplikacje dziękujemy!

Aplikacje / CV proszę składać na adres j.tylmanowski@agrosiec.pl lub AGRO – SIEĆ Sp. z o.o. 86-200 Chełmno, ul. Przemysłowa 6

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”

Z nami osiągniesz więcej!