meta name="google-site-verification" content="mgQOEzC1j5l7Puc7olZ5obJFeCZScCUSldn5lxZLNZM" />CIMBRIA


 

LINIA DO CZYSZCZENIA, ZAPRAWIANIA I PAKOWANIA NASION NA BAZIE URZĄDZENIA CIMBRIA

 

W 2015 r. firma Agro-Sieć zakupiła urządzenie do  produkcji materiału siewnego. Jest to linia stacjonarna obejmująca urządzenia oraz kompletne linie do czyszczenia, zaprawiania i pakowania różnego rodzaju ziarna zbóż, nasion oleistych, nasion traw, ryżu, roślin strączkowych, nasion ogrodowych i innych nasion handlowych.
 
Cały proces składa się z kilku etapów, rozpoczyna się od czyszczenia wstępnego o wydajności  do 45 t/h. Kolejne czyszczenie dokładne połączone jest z zaawansowanym systemem nadmuchu wentylatorami od spodu, które sprawia, że czyszczenie produktów jest jeszcze bardziej efektywne. Na końcu czyszczenia urządzenie dzieli produkt na frakcje pod względem masy własnej ziaren.
Nowoczesna zaprawiarka to szybko zwracająca się inwestycja. System zapewnia zwiększone i równomierne pokrycie nasion w porównaniu do tradycyjnych urządzeń. Dużą uwagę poświęcono na ekonomiczne zużywanie  kosztownych zapraw chemicznych, a tym samym  na zwyczajną oszczędność.
 
Na zakończenie następuje konfekcjonowanie. Linia pozwala na zapakowania gotowego materiału siewnego w worki 500 kg oraz worki 25 lub 50 kg.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystanym w urządzeniu firma Agro-Sieć staje się producentem materiału siewnego najwyższej jakości, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.
 
 
 
 
Powrót
facebook
google plus
instagram
you tube
twitter

Kontakt


telefon

tel. 56 677 04 60
fax 56 677 04 61

E-mail

sekretariat@agrosiec.pl

Adres

ul.Przemysłowa 6
86-200 Chełmno

Zobacz więcej

Masz pytania? Chcesz podjąć współpracę? Napisz do nas!