Agro Sieć Sp. z o.o.

Hubertus Agro-Sieci 2021

23 października na polach gospodarstwa Państwa Madej w Grubnie odbył się HUBERTUS 2021 – największy i najbardziej prestiżowy event przygotowany dla klientów, dostawców, kontrahentów i sympatyków Agro-Sieci. Impreza na stałe wpisała się do tradycyjnych wydarzeń naszej firmy i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rolników z różnych rejonów Polski.

Cieszymy się bardzo, że w tym roku możemy się z Państwem normalnie spotkać – wszyscy doskonale pamiętamy, że rok temu Hubertus nie mógł zostać zorganizowany z powodu panujących obostrzeń związanych z pandemią. Hubertus w Grubnie to nie tylko widowiskowe święto myśliwych, leśników i jeźdźców, okraszone imponującą historyczną inscenizacją i innymi ciekawymi atrakcjami.  To przede wszystkim wyjątkowa  okazja do spotkania z Państwem  i radosnego biesiadowania przy wspólnym stole – powitał zaproszonych gości Prezes firmy Pan Piotr Madej.

Największą atrakcją dla zaproszonych gości była emocjonująca inscenizacja historyczna pt.: ,,Strzelca konnego z Chełmna żołnierska powinność”, która nawiązywała do wydarzeń z września 1939 roku. Kilka wspaniałych grup rekonstrukcyjnych i jeździeckich starło się na polu bitewnym. Była to kolejna wspaniała lekcja historii  z udziałem kawalerzystów okraszona obecnością strojów, pojazdów oraz samolotów z tamtejszych czasów.

Punktem obowiązkowym Hubertusa była  tradycyjna pogoń za lisem.

 

Na uczestników wydarzenia czekały także inne wspaniałe atrakcje przygotowane przez Agro-Sieć Sp. z o o.o., Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. oraz Partnerów Strategicznych i Partnerów Wspierających. Pasjonaci strzelania mogli spróbować swoich sił w konkursie paintballowym: ,,Upoluj dzika!”. Na zwycięzców konkursu czekały zestawy produktów i gadżety ufundowane przez firmy: Syngenta Polska Sp. z o.o.,  Sumi Agro Poland Sp. z o.o.SDP oraz  Agro-Sieć Sp. z o.o.

Firma Nourivit przygotowała dla gości pokaz aplikacji bioproduktów z nowoczesnego drona oraz degustację austriackich win.

Nie zabrakło także niespodzianek dla najmłodszych uczestników wydarzenia.

 

 

Dziękujemy naszym Klientom i Dostawcom za udział w tym wyjątkowym evencie.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Państwa.

 

 

 

Z nami osiągniesz więcej!